Deprecated: Function split() is deprecated in /www/includes/admin_exe/teksty_exe.php on line 90
2b :: gościnnie: Plastic Water 28.08 (sobota) godz 22.00
alfabetycznie
wg autor
wg daty
wg miejsca
2b » transFORM (archiwalny) » wydarzenia 2010 » gościnnie: Plastic W...

gościnnie: Plastic Water 28.08 (sobota) godz 22.00

data publikacji w serwisie:
autor:

W najbliższą sobotę zagrają:


Think - tegoroczny zwycięsca konkursu Audioriver (FusionArt)
Guiddo - dziennikarz Radia JazzFM (Putput-rec./WEFRec)
Milkman - 23 letni dj z ośmioletnim doświadczeniem (Micromachines)
...Bulbuloid - chodząco - bulgocząca onomatopeja czyli chlip!chlup!chlap!

Deep/Tech/Minimal/Dubstep

Imprezę rozświetli Vj Adin2go z kolektywu Microkino związanego między innymi z Warsaw Electronic Festival...

Szukając najciekawszych miejsc na imprezy w końcu trafiliśmy na Barkę transFORM. Przycumowana na brzegu Wisły stwarza naturalne środowisko do zabawy przy pobudzających wyobraźnię, dźwiękach nowoczesnej muzyki elektronicznej. Plastyczne kształty i narastające falami przypływy silnych uczuć, wywoływane wraz z energią rozejdą się po ciele niczym dreszcze i... Tym razem będziemy płynąć i falować a także odpływać w muzycznej rozkoszy...

Think producent i dj, zamieszkujący na codzień przedmieścia warszawy. Na scenie polskiej muzyki elektonicznej zaistniał stosunkowo niedawno bo ponad 2 lata temu. Początkowo działając w kolektywie FusionArt robił i grał muzykę typowo experymentalną. Na pograniczu IDM mieszanego z ambientem. Od początku 2010 roku Think działa solowo i jest to jego najpłodnijszy czas w życiu muzycznym na dobre utożsamiając się z deepowym, technicznym brzmieniem dubstepu. Na koncie ma już parę dosyć ciekawych releasów. Wiele dopiero będzie się ukazywało (m.in. pierwszy singiel "12). Współpracuje z artystami takimi jak Pablo Bolivar, Novika, Hoax czy J.Sparrow.

Guiddo - dj, producent, multiinstrumentalista, kolekcjoner plyt winylowych. Dziennikarz RadioJazz.FM (www.radiojazz.fm). Aktywny na europejskiej scenie od 2002. Zaczynal w offowych warszawskich klubach. W latach 2003-2005 grywal w legendarnym klubie Piekarnia. Od 2005 roku scisle zwiazany w berlinska i brukselska scena techno. Mial okazje prezentowac swoja muzyke oraz sety djskie w najwazniejszych klubach w calej Europie (m.in.: Tresor Berlin). Od wrzesnia 2005 prowadzi swoja audycje "Input-Output-Putput" - najpierw na falach Jazz Radio Warsaw (106.8FM), obecnie w RadioJazz.FM. Od 2008 nalezy do spolecznosci artystow WEF oraz wydaje w WEFRec.


Bulbuloid - Producent, muzyk, dj, performer
Produkuje muzykę z pogranicza wielu gatunków muzyki elektronicznej. Po kilku latach tworzenia usystematyzował swoje podejście do kreowania dźwięków, które opiera się na syntezatorach i samplerach. Charakterystyczne, magiczne dźwięki prowadzące w połączeniu z bitem są jego odpowiedzią na wszechogarniającą papkę muzyczną. Do swojego materiału chętnie, sampluje sylaby układając z nich nowe słowa. Charakteryzuje go wolne podejście do tworzenia muzyki. Stara się rozwijać muzycznie w wielu kierunkach nie ograniczając się do środowiska komputerowego. Jego ulubionym instrumentem muzycznym jest jego aparat głosowy, którego używa do wytwarzania wszelkiego rodzaju dźwięków muzycznych. W jego mniemaniu muzyk na drodze rozwoju powinien stać się dźwiękiem, tzn.: poruszać się, myśleć i mówić w sposób muzyczny; grać na wszystkim co ma pod ręką, niekoniecznie instrumentach muzycznych; wydawać dźwięki zamiast reagować słowami; słuchać wszystkiego wokół.

Milkman_Digital - W 2000 roku miał okazję pierwszy raz spróbować swoich sił za gramofonami u przyjaciela - Kaliego i ku wielkiemu zdziwieniu... od razu się udało! Zmiksował jakieś dwie stare house'owe płyty przywiezione z Belgii na tanich paskowych gramofonach Reloop'a. Od 2001 roku zaczął zbierać płyty CD, gdyż na winylowe nie było go jeszcze stać. W 2002 roku wygrał konkurs młodych talentów w małej dyskotece Kormoran w Wilkasach koło Giżycka prezentując set w stylu tribal / latin techno. W wakacje 2002 roku Piotrek Śliwiński aka Echoplex zmotywował go do kupowania własnych winyli dając mu jedną ze swoich płyt na imprezie Techno Holiday w Giżycku. Karierę DJ'a zaczynał od house'owych setów z płyt CD w Giżycku i okolicach. Dzięki temu mógł zarobić na płyty winylowe i poszukiwać własnego stylu. Z czasem zaczął też grywać na imprezach swoich internetowych techno-znajomych w większych polskich miastach. Do wakacji 2007 roku pod pseudonimem Wester miał okazję zagrać w wielu ciekawych miejscach w Polsce, z równie ciekawymi ludźmi. Przebrnął przez detroit techno, tribal techno.